top of page

Czy okulary potrafią odmienić nasz wygląd?

Oczywiście, okulary mogą zmienić wygląd naszej twarzy. Dlatego warto skonsultować własny wybór ze stylistą opraw okularowych, by nam pomógł dopasować właściwą parę do typu naszej urody.
Kształt głowy, ton naszej skóry a nawet charakter naszej osobowości to wytyczne by podkreślić atuty i ukryć kompleksy. Okulary potrafią zdziałać cuda i być uzupełnieniem naszego nastroju, powagą chwili i relaksem w podróży.
Potrafią odjąć nam lat, dodać nam doświadczenia i zbudować zaufanie. To niekoniecznie jedna para ... ale zawsze dobrze dobrana.

Czasem to impuls, moda albo sugestie by spojrzeć na sobie czyimiś oczami.


Piękno zaczyna się w chwili, kiedy zaczynamy być sobą.


Przede wszystkim nie chowajmy się za okularami, kochajmy naszą jedyną w sobie odmienność i dbajmy o siebie czule.

W japońskiej kulturze to rytuały, które w prostych systematycznych czynnościach poprawiają kondycje naszej skóry - potrafią odmienić nawet owal twarzy. Kobido to japoński lifting twarzy alternatywa dla inwazyjnych zabiegów i skalpela.

Japoński lifting twarzy daje nie tylko widoczne rezultaty, ale ma także pozytywne efekty zdrowotne. Masaż zmniejsza uczucie stresu, pozwala się odprężyć i zrelaksować. Lifting twarzy nie tylko unosi skórę, ale także koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy. Dobrze wykonany masaż pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy, a nawet poprawia pracę układu trawiennego.


36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Clip On

bottom of page