top of page

KOLEKCJA

Kolekcja i-D TOKYO to kwartalne propozycje starannie zaprojektowanych ram okularowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Łączymy japońską precyzje z europejskim stylem, tak by forma i kolor były najlepiej dopasowaną, osobistą para okularów. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów - kolekcję i-D TOKYO na bieżąco publikujemy na wszystkich naszych i-D Mediach. i-D katalogi z ofertą i-D TOKYO dostępne są na kolejnej podstronie. Współpracujemy z najlepszymi salonami optycznymi w całym kraju i rozbudowujemy ofertę o kolejne kraje w Europie. 

Jesteśmy producentem opraw okularowych i wyłącznym dystrybutorem marki i-D TOKYO W Europie. Nasz oferta jest dostępna wyłącznie w salonach optycznych.

Zachęcamy do kontaktu przez czat na naszych i-D Mediach, my po wskazaniu przez Was miejscowości zaproponujemy kilka najbliższych salonów optycznych z nasza ofertą i-D TOKYO

Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym do korygowania wad wzroku. Oprawy okularowe wraz z soczewkami tworzą wyrób medyczny, używaj go zgodnie z załączoną instrukcja lub etykietą.

i-D  KOLEKCJA

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • TikTok
bottom of page